Biznes i styl | Świeże spojrzenie na Podkarpacie - TiO interactive

Biznes i styl

Biznes i styl - widok desktop
Biznes i styl - widok laptop
Biznes i styl - widok tablet
Biznes i styl - widok mobilny
Biznes i styl

Portal internetowy

TiO CMS

PROGRAMOWANIE

Listopad / 2012

www.biznesistyl.pl

Świeże spojrzenie na Podkarpacie

Przygotowaliśmy nowoczesny, branżowy portal internetowy dla Grupy SAGIER, wydawcy dwóch regionalnych, dwumiesięczników ? VIP Biznes&Styl i TRENDY Podkarpackie.

Naszym głównym celem była czytelność i przejrzystość portalu oraz łatwa u szybka nawigacja, umożliwiająca intuicyjne poruszanie się po stronach portalu przez jego użytkowników. Na potrzeby portalu zaprojektowaliśmy dynamiczne menu główne, które dostępne jest zawsze dla użytkowników, bez względu rozdzielczość ekranu oraz położenie w którym się znajduje.

Portal zawiera 6 głównych działów tematycznych, a dla każdego z nich dobraliśmy osobne barwy kolorystyczne.

Jednym z ważniejszych i kluczowych elementów portalu są specjalnie zaprojektowane BLOGI, na których udzielają się znane osoby z Podkarpacia, dzieląc się z internautami swoimi myślami z zakresu wielu branż.

Dużą atrakcją dla internautów jest autorski system subskrypcji, umożliwiający użytkownikom dobranie zakresu wiadomości wg indywidualnych preferencji.

Portal BIZNESiSTYL.pl jest miejscem, gdzie przeczytacie najlepsze wywiady, rzetelne analizy, znajdziecie forum wymiany opinii oraz miejsce do dyskusji opartej o argumenty, wiedzę oraz doświadczenie.

 

SCREENY

Biznes i styl - zdjęcie 1
Biznes i styl - zdjęcie 2
Biznes i styl - zdjęcie 3
Biznes i styl - zdjęcie 4
Biznes i styl - zdjęcie 5
Biznes i styl - zdjęcie 6
Biznes i styl - zdjęcie 7
Biznes i styl - zdjęcie 8