sklepy internetowe, strony WWW, pozycjonowanie, aplikacje dedykowane

Sklepy internetowe

Oferujemy rozwiązania pomagające osiągać sukces na niezwykle konkurencyjnym rynku e-biznesu, poprzez dostosowanie Naszych realizacji do indywidulnych potrzeb klientów i użytkowników wynikających ze specyfiki danej branży.

Strony internetowe

Każdy tworzony przez nas serwis www to praca zespołu ekspertów: specjalistów z zakresu marketingu, grafików, copywriterów i programistów, co gwarantuje zachowanie pod każdym względem najwyższych standardów w branży internetowej.

Rozwiązania e-commerce

Projektujemy i budujemy funkcjonalne aplikacje dedykowane usprawniające wybrane procesy biznesowe w przedsiębiorstwie. Tworzone przez nas aplikacje dedykowane są od początku do końca zaprojektowane i dostosowane do specyfiki działania konkretnej firmy.

Pozycjonowanie stron

Poprzez ciągłą prace nad optymalizacją witryn WWW jak również etycznymi działaniami zewnętrznymi dbamy aby Nasi klienci byli odnajdywani w czołówce wyników wyszukiwania najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych.

Analityka Internetowa

Projektujemy i budujemy funkcjonalne aplikacje dedykowane usprawniające wybrane procesy biznesowe w przedsiębiorstwie.

Portale informacyjne

W dynamicznym świecie informacji w internecie projektujemy i tworzymy rozbudowane rozwiązania portalowe umożliwiające skuteczne dotarcie z informacją do społeczności internetowej.

Kampanie e-marketingowe

Poprzez odpowiedni dobór form, treści i nośników reklamy oraz w celu osiągnięcia maksymalnej efektywności, przygotowujemy dla Naszych klientów skuteczne kampanie e-marketingowe.

Web usability

Prowadzimy kompleksową analizę stron pod kątem ich użyteczności przez użytkowników końcowych. Celem działań jest zwiększenie atrakcyjności witryn, przekładające się na większą ilość odwiedzających, czy też podniesienia stopnia konwersji zamierzonych działań na witrynie.

Hosting

Posiadamy własne zaplecze sprzętowo serwerowe pozwalające na kompletne utrzymanie serwisów, sklepów i portali internetowych oraz obsługę kont pocztowych i FTP, z możliwością indywidualizacji konfiguracji, w tym konfigurację serwerów wirtualnych czy usługę kolokacji.

Kampanie reklamowe SEM

Nadzorujemy i prowadzimy kampanie linków sponsorowanych, reklam graficznych i video. Jako uczestnik programu Google Partner kładziemy nacisk na jakość kampanii i efektywności wykorzystania środków finansowych klienta.