TiO Interactive e-business solutions

Web
usability

Jedną z często praktykowanych współcześnie metod przyciągnięcia uwagi użytkownika sieci jest odpowiednie zaprojektowanie strony www, mającej stanowić wirtualną wizytówkę prowadzonej działalności gospodarczej. By zainteresować swą ofertą jak najszerszą grupę Internautów warto zainwestować w serwis skonstruowany w sposób użyteczny, a więc zgodny z zasadami ?web usability?. Specyficznie stworzona aplikacja www powinna bowiem odznaczać się funkcjonalnością oraz intuicyjnością i prostotą jej obsługi przez potencjalnego konsumenta. Jako charakterystyczną dla tego rodzaju serwisów ergonomię rozumie się łatwość dostępu do kluczowych informacji, sprawność poruszania się po stronie oraz przystępność i przejrzystość zawartych na niej treści oraz ich rozmieszczenia.

Poprzez fachowy dobór konkretnych form, właściwych treści oraz optymalnych nośników podejmujemy się przygotowania dla korzystających z naszego wsparcia Klientów skutecznych przedsięwzięć o charakterze promocyjnym, które pozwalają na osiągnięcie maksymalnej efektywności, a w jej wyniku stabilne zaistnienie na tle silnej konkurencji branżowej oraz zainteresowanie daną ofertą rozległego grona potencjalnych konsumentów. Wysoką jakość działania gwarantuje powierzenie zadania opracowania strategii przedsięwzięć, jakie mają być podjęte w sieci, doświadczonym specjalistom z tej dziedziny, którzy zadbają o wszechstronność kampanii.

Firma TiO interactive proponuje swoim Klientom przeprowadzenie kompleksowej analizy serwisów pod kątem ich użyteczności przez użytkowników końcowych. Celem podejmowanych przez nas działań jest maksymalne zwiększenie atrakcyjności witryn, przekładające się w konsekwencji na wyraźne zwiększenie liczby odwiedzających stronę czy też podniesienie stopnia konwersji zamierzonych ruchów na witrynie.