Projektujemy i wdrażamy sklepy internetowe, systemy sprzedaży online

Sklepy
internetowe

Rynek e-commerce w Polsce i na Świecie wykazują w ostatnich latach zdecydowanie większą dynamikę wzrostu w stosunku do handlu tradycyjnego. W związku z tym coraz więcej podmiotów decyduje się na prowadzenie handlu w sieci Internet, poczynając od małych podmiotów a kończąc na międzynarodowych koncernach, które dostrzegły potencjał tego rynku.

Skutkiem tego jest coraz większa konkurencja, a co za tym idzie potrzeba wyróżnienia się ze swoja ofertą na tym globalnym rynku. Dzisiaj już nie wystarczy mieć sklep internetowy, dzisiaj potrzeba takiego narzędzia, dzięki któremu możemy swoich potencjalnych nabywców zachęcić do zakupu właśnie u Nas i nie dać im powodów do skorzystanie z oferty konkurencji dysponującymi produktami o tych samych parametrach, włącznie z cenowymi.

Do tego właśnie trzeba wykorzystywać narzędzia, które są ściśle dopasowane do potrzeb potencjalnych klientów, jak i specyfikacji branży w której zamierzamy działać dany sklep www.

Wychodząc z takiego założenia oferujemy implementacje Naszego autorskiego rozwiązania tioShopCMS pod konkretne potrzeby danego klienta i użytkownika poprzez:

a/ tworzenie indywidualnej oprawy graficznej,

b/ dostosowywanie modułów funkcjonalnych sklepu do specyfiki poszczególnej branży,

c/ dostosowywanie procesu zakupowego do indywidualnego charakteru asortymentu dostępnego na sklepie,

d/ integrację platformy e-commerce z usługami dostępnymi od zewnętrznych dostawców,

f/ wymian danych sklepu internetowego z oprogramowaniem magazynowo-księgowym klientów,

g/ tworzenie narzędzi poprawiających obsługę klienta,

h/ tworzenie rozwiązań wspomagających marketing internetowy.

 

Co to oznacza dla Ciebie:

a/ Tworzenie indywidualnej oprawy graficznej - każdy sklep internetowy otrzymuje rozwiązania graficzne pozwalające na wyróżnienie się w sieci poprzez unikalnych charakter, tak aby odbiorca końcowy miał świadomość że odwiedził konkretny sklep, a nie jeden z wielu.

b/ Dostosowywanie modułów funkcjonalnych sklepu do specyfiki poszczególnej branży - każda z branż charakteryzuje się unikalnym systemem sprzedaży i dlatego nasze moduły sklepu www pisane są dla danej branży, tak aby zachować ciągłość istniejącego już procesu sprzedaży, a nie jej reorganizacje pod sklep internetowy.

c/ Dostosowywanie procesu zakupowego - tak jak i proces sprzedażowy ,tak i proces zakupowy danego asortymentu wymagają dostosowanie go do odbiorcy. Dostosowujemy więc wszystkie etapy zakupu dla konkretnego klienta i grupy towarowej dostępnej na sklepie.

d/ Integrację platformy e-commerce z usługami dostępnymi od zewnętrznych dostawców - dzięki temu rozwiązaniu w Naszym sklepie internetowym można korzystać z systemów płatności internetowych (PayU, Dotpay, Przelew 24, PayPal), prezentacji ofert w porównywarkach cenowych (m.in. Skąpiec, Nokaut, Ceneo i wiele innych), integracji z portalami aukcyjnymi prze protokół API (np. Allegro).

f/ Wymiana danych sklepu internetowego z oprogramowaniem magazynowo-księgowym klientów - dzięki temu rozwiązaniu klienci mogą zarządzać sklepem internetowym z poziomu posiadanych już programów magazynowo księgowych (m.in. Hermes, Subiekt, KC-Firma) poprzez przekazywanie bezpośrednio z nich niezbędnych informacji takich jak: nazwy, ceny czy stany magazynowe..

g/ Tworzenie narzędzi poprawiających obsługę klienta - dodanie do sklepu www funkcjonalności tj. negocjacje cenowe, system obsługi reklamacji, wymiany opinii o produktach, tworzenie własnych list zakupowych itp.

h/ Tworzenie rozwiązań wspomagających marketing internetowy - Nasza platforma e-commerce może zostać wyposażona w system komunikacji z klientami poprzez system newsletterowy, strefy banerowe, możliwość generowania kodów rabatowych czy też bonów prezentowych, tworzenie list prezentowych, jak również w narzędzia badające konwersje przeprowadzanych akcji marketingowych.

 

Jeżeli szukasz narzędzia do skutecznego handlu w Internecie to Nasz sklep tioShop będzie dla Ciebie idealnie skrojony.